Haikon


Haikon, Hikvision Digital Technology şirketinin Türkiye'deki tescilli markasıdır. Haikon 2001 yılında Çin'de yarı özel bir şirket olarak kurulmuş ve her yıl ortalama olarak %50 büyüme ile ilk 10 yılında dünya çapında elektronik güvenlik sistemleri alanındaki en büyük ilk 10 üretici arasına girmeyi başarmıştır.

Şirketin halen dünya çapında ABD, Avrupa, Birleşik Krallık, Fransa, İtalya, İspanya, Polonya, Kanada, Güney Kore, Güney Afrika, Singapur, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Avustralya, Hindistan, Rusya ve Türkiye'de şubeleri bulunmaktadır. 2015 yılı sonu itibarıyla 18.000 çalışanı bulunan şirketin, çalışanlarının yaklaşık %40'ı ar-ge mühendisidir. Haikon, gelirinin önemli bir bölümünü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine aktarmaktadır. Ayrıca 155 ülkede 2400 bayisi bulunmaktadır.

2009 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermekte olan çeşitli firmaların satın alımlarına başlayan şirket son olarak 2016 yılında Pyronix alarm sistemleri şirketini satın aldı. Böylelikle şirket uçtan uca bir elektronik güvenlik çözümünün gerektirdiği bütün bileşenleri tedarik edebilir konumdadır ve ürün gamı en geniş güvenlik sistemi tedarikçilerinden biridir.

Şirketin ürünlerinin kullanıldığı sayısız güvenlik sistemi projelerinin başında, Pekin Olimpiyat Stadı, Şangay Fuar Merkezi, Philadelphia Safe Communities, Güney Kore Seul Şehir Güvenlik Sistemi, Brezilya Dünya Kupası Stadyumu, İtalya Linate Havalimanı projeleri gelmektedir.

Şirketin en başarılı olduğu ürün grupları arasında Akıllı IP Güvenlik Kameraları, HD Analog Güvenlik Kameraları, Speed Dome Kameralar, Network Video Kayıt Cihazları, Dijital Video Kayıt Cihazları, Video Yönetim Yazılımları, Geçiş Kontrol Sistemleri ve Hırsız Alarm Sistemleri yer almaktadır.

Kamerapoll olarak biz Haikon'un Türkiye'deki bayileri arasında en başarılı e-ticaret ayağını oluşturmaktayız. Bu sayede Haikon markalı ürünlere en uygun koşullarla ve vade farksız taksit seçenekleriyle sahip olabilir; ücretsiz teknik destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kamerapoll.com © 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.

Son Tweetler

Ücretsiz Teklif Al

Konum Bilgilerimiz

H. Rıfat Paşa Mh. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 5 No: 529 Şişli, İstanbul

02123207979

02129241715

09-00-18:00