Sık Sorulan Sorular

En çok sorulan soruları bu bölümde topladık. Sizin de sorularınız varsa buraya tıklayarak bize yazabilirsiniz. 

Ürünlerle İlgili

Evet, Kamerapoll.com güvenlik kamerası setlerinde yer alan kameralarda bulunan kızılötesi (IR) ledler sayesinde karanlıkta da siyah beyaz olarak net bir görüntü alınabilmektedir.

Evet, izleyebilirsiniz. Kamera sisteminin kurulduğu yerde Internet olması durumunda, (sabit IP satın almak gibi) ek maliyetler olmadan telefon, tablet ve bilgisayarlardan uzaktan canlı ve kayıt izleme yapılabilmektedir.

Analog High Definition kelimelerinin kısaltması olan AHD, daha önce düşük çözünürlükte görüntü aktarımı yapabilen koaksiyel kablo üzerinden, 720p (HD), 960p ve 1080p (Full HD) çözünürlükte görüntü elde edilebilen teknolojinin adıdır. AHD güvenlik kamera setlerimizi satın alan müşterilerimiz, yeniden kablolama yapılmasına gerek olmadan, eski kamera sistemlerine ait kablo altyapısını kullanarak HD ve Full HD çözünürlükte bir güvenlik sistemine geçebilmektedirler.

Internet Protocol kelimelerinin kısaltması olan IP kameralar, Internet veya ağ bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmektedirler. IP Kameraların diğer sistemlerden farkı koaksiyel (analog) kablolar ile çalışmamalarıdır. CAT5,6 (Ethernet) kablosu ile ya da Wi-Fi üzerinden sayısal olarak iletişim sağlamaktadır.

Evet, son derece kolaydır. Güvenlik kamera paketlerimizin tamamında, hazır tak çalıştır kablolar ve tüm bağlantı aparatları ücretsiz olarak yer almaktadır. Montaj personeline gerek kalmadan kurulabilmesi için tasarlanan hazır kamera setlerimizle, montaj ve kurulum maliyetlerinden kurtularak, kendi kamera sisteminizi oluşturmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Ayrıca kameralı güvenlik paketlerinin kurulumunu teknik servisimizin yapmasını arzu eden müşterilerimiz için, profesyonel teknik ekibimizi yönlendirerek birkaç saat içerisinde sistemi kullanımlarına sunabilmekteyiz.

Güvenlik, izleme ve personel takip amaçlarına yönelik, ihtiyaca karşılık gelen adette kameralardan oluşan, elde edilen görüntülerin istenilen sürelerde kayıt altına alınabildiği ve video ekranlarından izlenebildiği, kurulumu kolay sistemlerdir.

Kamerapoll.com © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.

Son Tweetler

Ücretsiz Teklif Al

Konum Bilgilerimiz

Flatofis Haliç. Otakçılar Cad. No:78/94 Eyüp/İstanbul

02123207979

02129241715

09-00-18:00